Don't be singles BE MINGLES!

11. ledna 2014 v 22:45 | Tiep Nguyen Huu |  Asiatky vs Evropanky
Zdravím všechny čtenáře i čtenářky,


po delší pauze se opět vracím do neprobádaných končin amazonského pralesa k prapodivnému živočišnému druhu zvaný žena! Už po staletí se traduje, že za každým úspěšným mužem stojí žena. Souhlasím s tím, ještě bych dodal, že bez žen by lidské pokolení vymřelo, stejnětak i po určité době bez mužů, až by ve spermobankách došly zásoby. :D Pokud vás to zaujalo, čtěte dál.Existují tři druhy mužů/chlapů/chlapců/hochů atd. první homo sapiens sapiens, druhý homo sapiens sapiens nerdiens neboli "ajťák", třetí nejspíš dokážete odhadnout, nebudu však swagery zmiňovat. První a třetí skupina mužského rodu nemá problémy s komunikací s již zmíněnými podivnými tvory, ženami. Druhá skupina preferuje jiný druh činnosti jakož je třeba hraní počítačových her, stolních her, karetních her a nevím co ještě. Samozřejmě existují menší skupinky, mixy mužského druhu. Normální chlap co se zajímá jen o chlast, hry, sport atd. nebo ajťák co má holku.

Kromě těchto skupin je zde ještě jedna zvláštní skupina ve které bych se viděl, ufoni :D (menší podskupina jsou ajťáci/ajťačky). V krátkosti, těžko je popsat, anomálie. Jsem nicka, nedokázal jsem nic světoborného, nemám VŠ, nemám tak bohatou rodinu, nicméně... to zde nehodlám rozebírat, chci se spíš zaměřit na moje nejnovější postřehy a názory na ženské pokolení. Již druhým rokem sbírám informace, stává se ze mě databanka, postupně zjišťuju co se holkám líbí/nelíbí, kdy lžou/kdy mluví pravdu, jakým způsobem působit na jakou holku. Je to fakt zajímavé, typově bych je rozdělil na tři skupiny, zlatokopky, princezny a ženy.

Netvrdím, že jsou všechny takové či makové, spíš pozoruji větší podobnosti ve struktuře chování. Začnu klasicky první zlatokopeckou skupinou, charakterizuje je neustálé updatování profilovek, fotek na níž mají drahé šperky, iphony, jsou v luxusní restauraci, epické pózy na fotkách atd. většinou pártygirls (to samé platí i pro pártyboys), neznamená to však, že si nedokáží sami vydělávat na luxusní značky nebo se o sebe nepostarají. Druhá skupina celkem solidních slečen, princezen, pořád sní o svém princi jak pro ně přijede v BMWčku, krásný, bohatý, galantní, chytrý, hodný, laskavý a milión dalších kladných vlastností, tyto slečny tráví většinu svého volného času sledováním korejských seriálů a většinou i poslechem K-Popu. Zajímavá je především třetí skupina - ženy, ženu poznáte hnedka, víc není třeba dodávat.

Jsem velice vybíravý, jenže stejnětak nerozhodný co se žen týče, vůbec nevím, jak si vybrat partnerku. Je to velice těžké, protože myslím dopředu a tam je kámen úrazu. Snažill jsem se vybrat holku jak pc sestavu, jenže duše dodává této sestavě dodanou hodnotu a pokud se do ní zamilujete, bude Vám hardwarová konfigurace vedlejší. Minimálně bych chtěl, aby nekouřila, moc nepila, jediná podmínka je, aby uměla vařit líp než moje maličkost, což u vietnamské kuchyně se povede málokteré, samozřejmě nechci žádnou pártygirls ani zasněnou princeznu, vzhled, výška, oči, národnost přispívají k celkovému hodnocení, který se stává nepodstatným ve chvíli, když se slečnou mám společné zájmy a rozumíme si. Matce záleží na tom, aby měla rodinné zázemí - otce i matku, nejlíp i sourozence. Otec se dožaduje, aby měla aspoň nějaký diplom či byla studentka. S matkou plně souhlasím, s otcem je to sporné, protože diplom (sám mám jen SŠ) nutně neznamená, že je chytrá a inteligentní, znamená to jen, že v budoucnu bude mít lepší pracovní příležitosti.

Forever alone (FA), ve vietnamštině "cô đơn" navěky věků nebo slevit a jednu si ulovit? Těžko říci, uvidíme jak se situace vyvrbí. Nynější stav bych popsal velice podivný až zajímavý, protože na mě tlačí nejen rodina, ale i blízcí přátelé, kamarádi, kolegové i známí. Problém je v tom, že dobré partie jsou zadané a mě zadané partie moc nezajímají, nechci někomu přebírat slečnu. Dal sem si za cíl seznámit se s minimálně 100-150 slečnami, takže pokračuji v hledání, spamu, psaní článků a seznamování se s potenciálními partnerkami. Až to všechno skončí, napíšu scénář na How I met your asian mother! :D

Stále mě zajímají vyšší, krásné ženy, pomalu však zjišťuju, že většina takových slečen je, jak bych to řekl jemněji, "dřou, kopou, hledají si zlatou žílu :D", pak zbývají malé vietnamské cuties, které jsou narozdíl od těch vyšších o dost inteligentnější nebo aspoň se mi tak zdá a partnera si vybírají pečlivěji a mají taky tak husté nároky. Slečnu většinou hnedka odhadnete podle přátel a lidí se kterými se stýká, není to však pravidlem. Nejvíc se mi líbí krásné a zároveň hodně inteligentní ženy se smyslem pro humor, většinou všechno co řeknou se mi vpálí do paměti, srdce bohužel ani náznak, škoda. Podle českého přísloví, lidové moudrosti "láska je pomijivá" budu nejspíše i jednat, hledat takovou partnerku se kterou můžu kecat o všem. Naproti tomu pomluvačné, manipulativní extrovertní krávy nesnáším a pohrdám jimi, bohužel všechny jsou skvělé herečky. Umění něžného pohlaví je přimět muže myslet si, že jsou takové či onaké. Bohužel pro ně, ženy testuji, neustále a pořád dokola zkouším jejich trpělivost a čekám na výslednou erupci, možné následky či výsledky.

Zmíněné skupiny jsou dle mého názoru převládající, orientační, samozřejmě existují i zlatokopci, ajťačky a oblíbená skupina ufoni/ufonky :D.

Přeji krásný zbytek večera všem singles i mingles and good night everyone. Hoďte mi prosím svůj hlas do ankety pod článkem, díky moc.

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Majka Majka | E-mail | 28. ledna 2014 v 19:13 | Reagovat

Nazdarek,

pred chvili jsem si precetla tvoje clanky a zaujal me nejvice asi ten první o zenach :-D (pochopitelne kdyz jsem tez zena). Celkove mas dobre postrehy. Je videt, ze autor clanku je v plne pozitivni sile a to je dobre. Kdybych si precetla tvuj clanek jeste pred rokem, byla bych s tebou polemizovala o svete zen a muzu, rozdeleni typu atd.

Nyni mohu jenom dodat,ze laska je mocna carodejka. Cim vice se nekomu otevres, tim se stavas zranitelnejsim (hromada pocitu tzv.,,jing a jang" naraz). Ve tvem pripade verim, ze se situace vyvrbi pozitivne. Dej tomu cas, protoze srdci holt neporucis. Asi si rikas, kdo ti to pise a vubec nijak to nesouvisi s tvym clankem. Chci rici to, ze na lasku nelze uspechat. At kazdy kolem nas naleha,jak chce, nase druha polovicka prijde spolu i se stestim ve chvili, kdy to nejmene budeme cekat. Staci jenom naslouchat svemu srdci a intuici, protoze ne kazda laska te bude sedet.

                       Tak hodne zdaru

                                 Majka

2 Taip Taip | 28. ledna 2014 v 20:23 | Reagovat

Ahoj,

:DD
No to potěš, na staré články bych měl dát nápis, není ke čtení, pouze k archivním účelům. :P Jinak díky za zevrubný komentář/názor, asi i vím kdo jseš, znám jen jednu Majku. :D Na city si dávám bacha, Pražačky uměj vskutku zamotat hlavu, přebornice v přetvářce a manipulaci. Sice jsem něco napsal, neznamená to však, že teď pujdu ven, najdu takovou, bude se mi hnedka líbit. :))) Na ženách si cením hodně jiných vlastností o kterých zatím nikomu neřeknu, aby to se mnou neměly tak jednoduché. Souhlasím, všechno přijde s časem, "náhoda je blbec". I tobě přeji hodně štěstí, zdraví a mnoho úspěchů a u dalšího článku či komentáře na viděnou.

Taip

3 Nartaya Nartaya | E-mail | Web | 4. února 2014 v 11:03 | Reagovat

Až to jednou přijde, nečekaně, neplánovaně, nebudeš mít čas sledovat, do jaké kategorie ta láska patří, ale budeš se v ní nejdříve hodně topit a pak se chytneš proudu a poplaveš a budeš okouzlen, poblázněn... a možná takto skočíš do dravé vody nesčetněkrát a možná jenom jednou a bude to to pravé... A nakonec půjdou stranou požadavky nejen Tvých rodičů, ale také ty Tvé, protože zamilovaný člověk je slepý, hluchý a pouze touží po naplnění své lásky a za tím cílem jde... Ano, prozření bývá třeba bolestivé a třeba plné pochybností, ale jde-li o tu pravou lásku, tu osudovou, najednou se vše přehodnotí a nebo se zavírá jedno i druhé oko, protože partnera či partnerku člověk miluje i s jeho či jejími chybami...

Tak držím palce, aby i pak jsi psal v humorném a veselém tónu.

4 Em Em | Web | 4. února 2014 v 12:26 | Reagovat

Good article, you write interestingly and...I understand what you wanted to say. Love is so hard to explication. Hm. I like your distribution of men and women.
So, good luck in the future! :)

5 hogreta hogreta | E-mail | Web | 4. února 2014 v 12:34 | Reagovat

Hehe, snažila jsem se zařadit do nějaké skupiny - no, ale nevím. Možná trochu princezna (i když k-pop mi nic neříká, tak o Asii se zajímám, jen teda se nezajímám o hudbu), ale zase se nedá říct, že bych čekala na prince - já jen tajně doufám, že ten, koho jsem si vybrala, tím princem je:-D. Kategorii ajťaček postrádám, ach jo. I když je pravda, že už je to dávno, co jsem programovala pro radost - teň programuju proto, že musím. Když nemusím, raději spím. Pártygirl nejsem, to mě nějak nebere.

Článek se mi líbí, stejně tak se mi líbí způsob, jakým píšeš. Jsem ráda, že  byl tvůj článek zařazen mezi články dne na blog.cz, protože jinak bych se o tvém blogu nedozvěděla. Což by byla škoda už jen proto, že hodně témat, zvlášť co se týče vietnamské kultury, máme společných:). Jen já to tedy píšu z té druhé strany - z té strany zmateného evropského pozorovatele :-D.

6 Vita Vita | E-mail | 4. února 2014 v 13:06 | Reagovat

Ještě jsi zapomněl zmínit speciální skupinu žen, kterou jsi pravděpodobně ještě nezkoumal, protože se jedná o společnost vcelku uzavřenou a neproniknutelnou, do níž se dostaneš jen pokud se orientuješ v dané problematice na dostatečně vysoké úrovni :D Jsou to ženy často krásné, ale otevřené, proměnlivé (jako ostatně všichni), přizpůsobivé :D Ještě netušíš? Napovím.. milují kreslení, převleky, jsou sp.ontální, když mlůuví s lidmi co s nimi sdílí tuhlezábavu, nerozumíš jim ^^ Jsou to cvoci do Japonské kultury a anime je pro ně styl života :D Jsou to holky co se nebojej vzít do ruky počítačovou hru a zahrát si, se kterými můžeš dvě hodiny mluvit o prostém faktu, že Uchiha Itachi je nejroztomilejší bratr na světě a které ti zároveň v jedné větě shrnou moudro lidstva. A nejlépe jim je mezi svými n.n

7 WhitEvil/taková normální ještěrka WhitEvil/taková normální ještěrka | Web | 4. února 2014 v 13:41 | Reagovat

zajímavý článek. je vidět, že se tím opravdu docela dost zabýváš a to je fajn! tvé názory jsou opravdu hodné promyšlení, protože na tom něco bude! sice nevím, kam přesně bych se zařadila, ale třeba jsme prostě jen nezařaditelná;D

8 Camelia Camelia | Web | 4. února 2014 v 14:52 | Reagovat

Rozhodně jsem se bavila :D Upřímně jsem se stejně jako Hogreta snažila zařadit do určité skupiny, ale... je to těžké :D Pártyhard girl nejsem, i když by mě lákalo tento způsob života zkusit. Princezna možná. Koneckonců, ještě jsem ani neodmaturovala, tak co si budem namlouvat? Ale na ženu se taky ještě necítím. No, jsem prostě pubertální dívka, která stále ještě hledá a zkouší, ale článek opravdu zajímavý! Palec nahoru ;)

9 N N | Web | 4. února 2014 v 15:02 | Reagovat

no s tými nárokmi ktoré vlastne nie sú nič prehnané ale v dnešnej dobe fakt ťažko nájditelné, to máš s hladaním partnerky asi dosť ťažké. úplne ťa chápem, ja som na tom velmi podobne :D držím ti teda palce pri hladaní tej pravej! :D

10 A. A. | E-mail | 4. února 2014 v 15:11 | Reagovat

Hmm, zajímalo by mě, do jaké kategorie se asi tak řadím já!
Anyways, děkuju za novou slovní zásobu, aneb cô đơn se mi zrovna celkem hodí.
Co se týče mýho názoru na vietnamky, já je rozděluju na zlatokopky kterejm se daří, zlatokopky kterejm se nedaří (obě tyhle skupinky bývaj fakt krásný slečny) a pak hodný normální holky, který můžu dokonce i vystát. Neplatí to o všech, ale většinou se nepletu! :D
Nejhorší je, že podobný jsou i češky, co se kolem Vietnamců motaj, většinou dost ambiciózní potvůrky, co jsou schopný jít i přes mrtvoly :)
Anyways, tvůj článek mě pobavil.
Bohužel, zjištění, že máme na facebooku MNOHO a MNOHO společných přátel mě nutí psát anonymně, aby nedošlo k prozrazení mého blogu. :)
Tak se zatím měj!:)

11 A. A. | 4. února 2014 v 15:12 | Reagovat

[10]: NOOB? Jako vážně? :D Pfchh.

12 MarMar MarMar | E-mail | Web | 4. února 2014 v 15:39 | Reagovat

Wow, nejprve mi nedošlo, že článěk je směřovaný na vietnamskou část obyvatel (možná jsem to v článku přehlédla), ale dost to sedí i všeobecně :D Moc hezký článek!

13 Normální člověk Normální člověk | 4. února 2014 v 15:43 | Reagovat

Také zajímavý názor, sice podle tvého rozdělení slečen budu asi chlapeček ale nevadí :-)

14 Ravicu Ravicu | E-mail | Web | 4. února 2014 v 15:59 | Reagovat

To je bezvadný článek, přečetla jsem ho jedním dechem, pěkně jsem se zasmála a přitom souhlasně pokyvovala hlavou :)

15 El El | Web | 4. února 2014 v 18:21 | Reagovat

Super článek! Chválím :-)

16 Coco Cherry Coco Cherry | E-mail | Web | 4. února 2014 v 19:31 | Reagovat

zaujimavo napisane ale s tou castou o tom ze by mala mat stabilne zazemie matku a otca to mi pride trochu zastarale myslenie. jej inteligencia a atraktivita sa neodvija na zaklade toho ze to jej rodičom doma klape. a ked sa chlap do takej zeny zalubi tak co dalej? rodicia mu ju zakazu alebo ako. Muzi obcas premyslaju naozaj zvlastne sama mam negativnu skusenost s byvalim priatelom ktory bol katolik ja som bola evanjelička a kvoli jeho rodičom ma nakoniec aj zavrhol pertoze sa im to nepacilo. pritom je to nezmysel pretoze sme vsetci krestania. Som veľmi hakliva na taketo nezmysli

17 Tiep Nguyen Huu Tiep Nguyen Huu | 4. února 2014 v 21:00 | Reagovat

Děkuji všem za vtipné i zajímavé komenty na mou osobu či článek, ano musím přiznat, že jsem opravdu opomenul Ajťačky, zařadil bych pod ně podskupinu Animačky tzn. čtoucí manga, manhwa, sledující anime, jelikož jsem sám fanoušek mangy a anime (všechny Hajao Mijazakiho filmy, nekonečný One piece, nesmrtelný, "keep moving forward" Naruto, který snad konečně skončí, stejnětak nikdy se nevzdávající Ichigov Bleach, který možná také po Quincy nájezdu konečně skončí a mnoho mnoho mnohooo dalšího, udělám na tohle téma novou rubriku), samozřejmě zbytek co se neřadí pod tyto již 4 skupiny, existuje jak jsem již zmiňoval skupina do které sám patřím, Ufoni. :D Všechny popsané vlastnosti jako vzhled, rodina, charakter a další jen napomáhají celkovému hodnocení. Už jsem byl jednou brutálně zničen (byl jsem zabouchnutý) opačným pohlavím, proto už nedopustím, aby se tento u mě mimořádný jev stal jen tak nedopatřením. :)))

18 Katuš Katuš | E-mail | Web | 4. února 2014 v 21:03 | Reagovat

článek hodně pobavil :D tak doufám, že se ti poštěstí a nějakou tu pravou najdeš :D

19 tonetja tonetja | 4. února 2014 v 21:18 | Reagovat

jsi bystrý hoch, chválím, to, že nemáš VŠ, je zcela nepodstatné, máš názor, postřeh, vtip, což se o mnoha Absolventech VŠ říct nedá, budeš-li chtít, strčíš je lehce do kapsy, přeju další rozkvět, nezpychni

20 Tiep Nguyen Huu Tiep Nguyen Huu | 4. února 2014 v 21:21 | Reagovat

Tady jde o to, že jsem předtím vydržel 4 roky na čvutu :D, pak vše rok no ehm další kick-ass. :D Baví mě jen některé předměty, co mě nebaví, nemám ani chuť se učit. :P

21 tonetja tonetja | 4. února 2014 v 21:54 | Reagovat

no jo, pak se nediv, že Tě rodina tlačí do klidnějších(?) vod

P.S.  bacha, i život s sebou nese "předměty", co nás baví, a taky "předměty", na které nemáme ale vůbec chuť

22 NiKi NiKi | E-mail | Web | 4. února 2014 v 21:54 | Reagovat

Máš zajímavé články :)

23 Miloš Miloš | Web | 4. února 2014 v 22:08 | Reagovat

"Nejvíc se mi líbí krásné a zároveň hodně inteligentní ženy se smyslem pro humor"

S tím asi každý muž bude souhlasit :-)

24 Beáta Beáta | E-mail | Web | 4. února 2014 v 22:17 | Reagovat

Ano, ženy umějí přimět muže, aby si mysleli, že jsou takové či onaké (většinou takové, jaké by být chtěly, ale nejsou). Avšak současně nastává problém i ve chvíli, kdy ženy chtějí, aby je muži vnímali takové, jaké jsou ve skutečnosti... Nebo alespoň já se s takovým problémem momentálně potýkám.

25 Katie Katie | 4. února 2014 v 22:33 | Reagovat

Jsem ráda, že tvůj článek byl mezi blogy dne, protože jsem se při čtení objevila tvůj vtipný a až překvapivě pravdivý článek a chystám se vzít tvůj archiv útokem jen co si ukořistím nějakou volnou chvilku. Například představa tebe jak se v roli zvídavého vědce snažíš nasbírat co nejvíce informací o nově objeveném živočišném druhu, ženách, je vyloženě dokonalá.
Nedokážu se sama zařadit, i když bych řekla že do jedné z tvých kategorií patřím, možná trochu zdeformovaná vztahy, jako třeba výše zmíněný ajťák co má holku... každopádně skvělej článek, vážně! :)

26 Aiko ^_^ Aiko ^_^ | Web | 4. února 2014 v 23:08 | Reagovat

Velmi dobře napsaný a hlavně pravdivý článek. :) My holky dokážeme být opravdu všelijaké a v tomto článku jsi to krásně vystihl. :) Ale stejně jako většina těch dívek v komentářích výše, ani já se nedokážu jednoznačně zařadit. I když partygirl ani princezna určitě nejsem. Zato nekouřím, nepiju, ... a pana Miyazaki-ho budu velebit už napořád (ten člověk stvořil neskutečně úžasné filmy) ... takže snad ona Ajťačka? :D

Jen by mě docela zajímalo kolik ti je let, když na tebe rodina tolik tlačí, aby jsi už nějakou dívku měl. Chápu jaké to pro tebe asi je. Osobně od rodičů ani ne, ale od zbytku rodiny (prarodiče, tety, strýcové, ..) něco takového slyším pořád - hlavně jejich oblíbenou větu "Kdy se budeš vdávat?", to jednomu dokáže lézt dost na nervy. :D

27 Mais Mais | Web | 4. února 2014 v 23:41 | Reagovat

:D :D
Jako první mě napadlo citoslovce 'Haha' (s rezervou). Hlásím do kategorie ufonů, nebo něčeho takového, člověk asi nebudu.

Ty ''krásné a zároveň hodně inteligentní ženy se smyslem pro humor'' (ještě bych dodala milé a skromné) jsou pro mě záhadou. Nevím, jak toho mohly docílit, přestože jich znám hned několik a jsou to mé kamarádky, nepřišla jsem na jejich 'tajemství' :D A vůbec se nedivím, že na nich nejeden muž zapomene oči (případně kvůli nim ztratí celou hlavu).

Vybíravost a nerozhodnost by pro tebe neměly být moc velký problém, je to lepší, než nerozvážnost a narážení hlavou do zdi, ne? Trpělivost přináší růže a čekání je snad lepší, než navyšování rozvodovosti. :D

Co se rodiny týče... Je dobré přemýšlet nad tím, jestli to budou oni, kdo s ní bude nést radosti a starosti a jak moc mají právo do toho mluvit. :D

P.S. Celou dobu jsem přemýšlela, jestli se pod článkem objeví pár komentářů od slečen, které se budou 'nenápadně' podbízet :D A bohužel najednou nedokážu odhadnout, jestli tomu tak je. :D

28 Kvakva Kvakva | Web | 5. února 2014 v 6:15 | Reagovat

zaujímavé triedenie žien .D ja som síce človek, ktorý nerád ľudí škatuľkuje ale keby som mala zo srandy povedať, do akej skupiny patrím, určite by to nebol ani druh homo sapiens sapiens, najskor niečo tomu vzhľadovo podobné :D uprimne povedané, kedže prvé dve skupinky báb by som vraždila, a posledná na mňa nesedí....

29 radyodbaby radyodbaby | 5. února 2014 v 7:42 | Reagovat

super článok :D

30 Katrin Katrin | Web | 5. února 2014 v 9:19 | Reagovat

Povětšinou jsi se trefil, musím dodat, že poslední dobou si stereotypů v chování (ať kluků nebo holek) všímám také.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama