Tučný, bublinkový čaj. :D

20. října 2012 v 12:15 | Tiep Nguyen Huu |  Návody & recenze


Tea One fast-drink na Václaváku

Bubble Tea
Perlivý mléčný čaj nebo bublinkový čaj, pochází z Taiwanu, skládá se z čaje a pak přídavných prvků: mléko, sirup a cukr. Kromě tohoto základu může obsahovat i ovoce, květy ibišku, poupata řůží či čokoládu. A pak samozřejmě "perly", želé kuličky z maniokového škrobu (tapioky), podává se studené, většinou s ledem, pije se tlustým brčkem, kterým želé projde.

Tea One, nejen na Václaváku

Vyznačuje se příjemným prostředím i obsluhou, moderní výzdobou i výbavou (nábytkem), čistou podlahou i stropem, klimatizací, popovou hudbou, Xboxem s velkou TV a unisex záchodky :D. Nabídka Bubble tea je velice pestrá, obsluha Vám určitě poradí podle chuti. Pro ty, kteří nemají rády tučné (velice tučné :D) nápoje, jsou zde k dostání i normální nealka nebo kvalitní vietnamská káva - Trung Nguyen.

Obsluha aneb normální, v pohodě "makající" lidi :D

Entony, šéfík obsluhy v Tea One, povahově velice dobrý člověk, který rád lidem pomáhá. Holky, přilepte se na něj, ještě nezadaný. :P Kromě obsluhy za pultem ještě vyzývá své zákazníky na Xboxové fighty, hraje se o kliky :D (s těmi jeho širokými rameny asi dříve dosti prohrával xD).

Jsem na Bubble Tea závislý, i když je velice tučný, dostanete jej v mžiku, pro studenty pořád platí 50% sleva na yogurtové, na kuponplus.cz si za 29 Kč můžete koupit 50% slevový voucher na 3 Bubble Tea. A to se vyplatí. :D

Hlasujte v anketě díky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama