Svět plný kostiček by ProGenius

7. září 2012 v 20:35 | Phuong Nguyen Huu |  Games & novinky

Minecraft

Jen těžko si dokáži představit někoho, kdo hraje počítačové hry, aniž by se alespoň trochu obeznámil s revoluční sandboxovou hrou zvanou Minecraft, jehož stvořitelem je Markus Persson (Notch). Tento svět složený z kostiček je jasnou ukázkou toho, jak se z dobrého nápadu může stát opravdu úspěšná, ale hlavně dobrá hra, která vám nedá spát. Ze začátku se vám bude zdát hra zajista příliš lehká či pro děti a retro-style grafika v kostičkách Vás možná i odradí, ale časem si uvědomíte, že to vlastně není jen obyčejná hra, je to zážitek, který se nevyrovná ničemu, co zde bylo. Co uděláte ve svém světě je na vás a je také na vás chcete-li hrát s kamarády či sami.

Minin' & craftin'

Základy minecraftu jsou prosté, jako hráč těžíte (Mine) a vyrábíte předměty (Craft) z natěžených surovin a v noci se snažíte přežít ve vámi vybudovaném úkrytu, pro který si musíte natěžit suroviny. K dispozici je vám svět má nekonečné možnosti, reálný a je opravdu jen na Vás, co chcete dělat, jelikož cíle si určíte vy sami.

Buildin'

Hlavní náplní minecraftu je stále stavění, navzdory tomu, že je třeba neustále těžit, jelikož jak už jsem zmiňoval, cíle si určíte vy sami, chcete-li postavit hliněný domeček za několik minut nebo honosný zámek za několik týdnů. To už je jen na Vás.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ProGenius ProGenius | 7. září 2012 v 20:49 | Reagovat

Je to můj první článek, který jsem napsal pro svého staršího bratra a chtěl bych vědět vaše názory na moji stylistiku, slovní zásobu a výrazové prostředky, ocením každý špatný i dobrý názor, nebojte se tedy projevit :)

2 GANGNAMTaip GANGNAMTaip | 7. září 2012 v 23:52 | Reagovat

Parádní začátek, krátké, výstižné, popisné, za chvíli z tebe bude bloger. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama