Recenze Black Dog restaurace

8. srpna 2012 v 20:24 | Tiep Nguyen Huu |  Návody & recenze
Zdravím všechny čtenáře.

Dneska jsem opět zavítal do Berouna, abych opět omrkl trh, avšak hlavní důvod návštěvy byla restaurace Black Dog, doporučovaná kamarády. Nejsem žádný gurmán ani gastronomický kritik, nicméně Vám napíšu svůj názor, recenzi.
Trvalo mi nějakou chvíli, než jsem tuto restauraci s pomocí kolemjdoucích objevil. Je docela nevýrazná a lehce se ztratí v architektuře okolních obchodů.
Při vstupu mě ihned zaujala moderním designem, rockovou hudbou a příjemnou, znalou obsluhou. Stoly a ostatní nábytek (jsou zde i křesla) jsou řešeny neotesaně, stísněně stylem čím víc, tím líp. Výzdoba byla vcelku zajímavá, na zdech obrazy, pěkné čtyř-barevné závěsné lampy na stropě, avšak některé rostliny do tohoto interiéru neseděly.


Stoly i nábytek byly čisté, podlaha a strop nikoliv. Na podlaze se válely, hlavně v rozích kousky čehosi, na stropě i klimatizaci byl usazený pavučinovitý prach. Ze stolu bylo vidět na kuchyňku i kuchaře. Vedle moderního vybavení mě odrazoval pohled na "socialistické" kachličky, vzbuzující dojem laciného bufetu. Svůj zrak jsem raději upínal na zajímavou tabuli se Zásady a myšlenkami této restaurace. Obsluha velmi příjemná a pozorná, byl mi doporučen hamburger, zvaný Black Dog Infarkt. K němu jsem si dal jemně perlivou matonku. Občerstvení jsem dostal ihned i s nalitím! Jídlo bylo servírované za 15 minut. Hamburger byl na čistém, avšak studeném talíři, příbory jsou nechané spolu s ubrousky v jakémsi kbelíku na stole vedle slaměnky, pivními tácky a vázy s čerstvou květinkou.


Na první pohled mě burger nadchl svou zlatavou barvou, po odkrytí horní bulky na mě vydechl svým vonným aromatem, doprovázené horkou parou.Žemle byla dokonalá nejen vůní, nasládlou chutí, ale i křupavým povrchem a měkkým vnitřkem. Horní vnitřek je pokryt dobrou majonézovou omáčkou a sýrem, zdola velice zajímavou a chutnou avokádovou. Salát byl nevýrazný, cibule kvalitní, rajče extrémně vonné a chutné. Hovězí bylo uprostřed lehce načervenalé, moc ni nevonělo, avšak maso velice šťavnaté, chutí, v kombinaci s kousky křupavé slaniny, mě úplně ohromilo.
Závěr: Vedle moderního designu a příjemné obsluhy jsou zde další nedostatky laciného nádechu, různé PET lahve, účetní knihy, mikrovlnka hned vedle barového stolu. Přesto všechno jsem odešel velmi spokojen a nasycen, svých 140 Kč za větší 200g verzi si Black Dog Infarkt určitě zasloužil!

Poté jsem si ještě zašel na náměstí pro sladkou tečku oběda. Výbornou, pravou italskou zmrzlinu za 22 Kč.

3/5 restaurace 4/5 jídlo, celkově 3,5/5, hlasujte prosím dole v anketě. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama