Proč se nám líbí odlišné hlasové fonty?

28. srpna 2012 v 7:30 | Tiep Nguyen Huu |  World's musicLidský hlas i jazyk mě vždycky fascinovaly! Až dneska jsem si uvědomil pravou podstatu lidského jazyka, každá kultura má odlišnou, nejen slova, ale i tóninu, výšku, rytmus v hlase. Němčina mi přijde nejvíc rázná, krutá, nadřazená v hlase, možná i chápu čím je to zapříčiněné... Keltové, Prusko, Habsburská monarchie, Hitler byly pouze špičkou ledovce, které utvářelo nejen germánský národ, ale i jeho hlas! Odlišná mi přijde i US a UK angličtina, z UK Eng cítím jasné šviháctví, eleganci, z US spíš lhostejnost, nadřazenost, pohrdám Američany! Český jazyk mi přijde z nějakého důvodu také dosti krutý a lhostejný, proto radši myslím, uvažuju v angličtině, vietnamsky přemýšlím o poznání méně, protože na takovou citovou úroveň jsem se ještě nedopracoval, a také nemám rád vietnamskost! Naopak vietnamský jazyk je velice teplý, příjemný, je zde cítit láska k rodině, k starým zvyklostem a hodnotám. Jeden z dalších jazyků, který mi přijde velice zajímavý, nerozumím ani slovu, je francouzština, zde je vidět poetičnost a romantika v jazyce, ne nadarmo psal italský spisovatel a kněz Giacomo Casanova svá díla převážně ve fracouzštině, která jsou dodnes věhlasná, líbí se mi také šansoniérka Idith Piaf, hrubý hlásek avšak velice emoční, romantický, milující! V neposlední řadě bych se chtěl zmínit i o Japonštině, tomuto jazyku téměř nerozumím, avšak i zde cítím něco víc, totální oddanost, věrnost v hlase! Nedá se to vysvětlit, jen ukázat... Hlasujte v anketě díky.

OUR DESTINY???

Sometimes I feel that we can influence our future through our true, emotional thoughts only!!! It has already been proven by experimental scientists, but I've finally realized, see the connectivity and understand the principle of how it works!!! And I really appreciate it, this knowledge!!! Thanks to you, UNIVERSE for showing me the right path I've chosen.

TY NA TO MÁŠ BORČE!

Všechny moje prožité události v posledních 2 měsících měly až husí kůži nahánějící návaznost, naštěstí se mi podařilo všechny dobré i špatné prožitky, zážitky, zkušenosti patřičně vstřebat a náležitě využít ku svému prospěchu! Člověk dokáže všechno, o čem sní, po čem touží, jsem o tom již skutečně přesvědčený!!!!!! Vesmír mu k tomu dopomůže! Na osud nevěřím, ale všechno co se doteď stalo, náhoda nebyla!!!!! Stačí si věřit, za žádných, byť krutých či zlých okolností se nevzdávat a pokračovat v boji!!! TY TO ZVLÁDNEŠ! MÁŠ MOJI DŮVĚRU!!!

- Ještě jednou musím poděkovat všem, kteří mě kritizovali, uráželi, také těm, kteří mě učili, podporovali, vyslechli, díky Vám všem ještě jednou! :))

Vi sao day?

A ko biet vi sao day! A di den ket thuc chung ta co the anh huong tuong lai cua minh! Hom nay A gan nhu vap nga, nhung dung lai len dung luc quan trong nhat!!! A noi cho A A ko the bo E qua duoc, A xe ko the dung minh nai duoc! E da tra loi roi! A rat hanh phuc khi A biet tinh E nhu the nao roi! A ko biet li do vi sao A thich E, yeu E. A ko biet E yeu A ko! A ko can biet dieu do, vi A doi den khi E xe yeu A! A chuc mung E giac mo dep hom nay! A rat vui va hanh phuc roi!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama