Nautilus, ULTIMATE versatile champion

22. července 2012 v 4:47 | Tiep Nguyen Huu |  League of Legends
Dobré, sychravé ráno summoneři,

díky iniciativě a dychtivému zájmu některých hráčů z LoL cz/sk fb skupiny, píšu nyní návod na Nautilus, the Titans of the Depths na TOP, do JUNGLE, na MID a na BOT linku jako support. Zevrubně prozkoumejte všechny techniky a možnosti mnou používané a ať se Vám daří v carryování s championem, kterého považuju za univerzálního s neobjeveným OP potenciálem :).SOLO TOP NAUTILUS:

Existují 2 možnosti jak stavět Nautila, tank a tanky AP. Já považuju tank nautila za zbytečného, pokud není team extra squishy (samé dmg a žádné svaly, hp :D). Runy a masteries na TOP se vesměs nemění.

Tip: Pokaždé, když se vrátíte, kupte jednu wardu.

Tip: Zabíjejte cestou na top wolfy, double golemy, trochu peněz navíc neuškodí.
SOLO TOP Play style:

Návod jak hrát SOLO TOP je v předchozích článcích, hrajte spíš defenzivní styl, farměte co nejlíp a čekejte na gank od junglera. Skill order Q W E W W R, maxujte W (štít) pak účko R, E (slow), Q (kotva) v tomto pořadí. Summoner spelly a item build se můžou různit, většinou beru Flash/Teleport, abych kontroloval z TOPu draka, samozřejmě pokud máte lehkou linku (časem poznáte proti kterým hrdinům je lehčí na TOPu bojovat), berete Flash/ignite či Ghost/ignite, záleží jen na Vás. Item build můžete pojmout dvojím způsobem, rychlé gp5 nebo víc ap tanky. Pro rychlé gp5 si kupte Philosopher Stone, Hearts of Gold a Kage's Lucky Pick v tomhle pořadí, co nejrychleji a předtím ještě crystal na manu, podle stavu peněz si pak postavte Shurelya's Reverie a Deathfire's Grasp. Dále pak pokračujte podle potřeb, Wit's end (ten stavím jako první po 3 gp5 či 3 doranech), Frozen Heart, Abyssal Scepter, Rylai's Scepter, Rabadon's Deathcape, Zhonrya Ring, Warmogs + Thornmail, dostavte Randuin's Omen, Force of Nature, Guardian's Angel. Časem sami uvidíte, co za těžce vycreepované goldy koupit :). Samozřejmě ještě připomenu, hrajte spíše defenzivně, kupujte pravidelně wardy, případně se teleportujte k drakovi či na bot linku na GANK.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama