Nautilus the MID lane Carriage

22. července 2012 v 5:00 | Tiep Nguyen Huu |  League of Legends
SOLO MID NAUTILUS:
Solo mid nautilus je podle nejtěžší na hru, je snadno couterovatelný, kempovatelný, zde si dejte extra majzla a dbejte na bezpečnost! Wardujte!!!

Tip: Pushněte linku co nejrychleji, předtím než pujdete na gang.

Tip: Gangujte přes nepřátelský les na top či přes řeku na bot, dbejte bezpečnosti, pokaždé s aktivním Flashem!
Ze začátku se Vám může zdát, že je úplně neužitečný, avšak v post-early - mid gamu už je vcelku obstojný. Skill order Q W E W W R atd. Začněte klasicky bota + 3 lahvičky, nafarměte na jeden či dva doran's ringy, portněte se pro itemy + wardy + další lahvičky. Hrajte chytře, snažte se o pasivní agresivitu, tzn. počkejte si až na Vás soupeř hodí pár spelů, přitáhněte ho, nahoďte štít (při aktivním štítu dáváte extra brutal dmg), stun z pasivního skilu, slow, začněte masírovat, ještě můžete zakončit účkem pokud útoky přežije. Určitě si postavte 2-3 doran's ringy a následně Deathfire's Grasp pro pokročilejší (pravidelně využívat aktivku), Rabadon's Deathcape, Abyssal Scepter, Rylai's, Lich Bane, Zhorya, Guardian atd. zase nechám na Vás jaký build si sami utvoříte, který Vám bude nejlépe vyhovovat ve specifických situacích. Soustřeďujte svoje gangy na bot linku a udržujte Dragon - control, se štítem máte brutální damage na draka. Vcelku se snažte o team game, samotný nafarmený nautilus není až tak silný.AP nautilus play style:

AP nautilus je o něco víc squishy než tanky AP nebo tank, takže se pokud možno držte víc uprostřed, nemusíte se držet vzadu jako AD carry, ale ani vepředu jako tank. Samozřemě pokud se naskytne situace, kdy chytnete hookem (kotvou) někoho z protějšího teamu, AP, AD carry, support, hned toho využijte, nahoďte štít, kotvu, na něj následně navažte svůj pasivní stun, aktivku deathfiru, slow, pokud na Vás začnou útočit ihned začněte utíkat za svůj team. Účko si šetřete jen na AP či AD carry, podle toho kdo Vám přijde jako větši hrozba, nebo ho zkoušejte používat, abyste vyhodili do vzduchu 3-5 lidí pro maximální možný damage.

I nadále hlasujte v anketě :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama