JUNGLE FUN by NAUTILUS

22. července 2012 v 4:52 | Tiep Nguyen Huu |  League of Legends


JUNGLE NAUTILUS:

Zprvu, když jsem si koupil nautila, hrál jsem ho jen jungle, protože jsem nevěděl co stavět na topu a o midu se mi ani nesnilo, od doby, kdy jsem s ním na ranked queue vyhrál asi 6x za sebou jako support, jsem nad jungle nautilem zanevřel, tudíž Vám neřeknu úplně přesně moje staré mastries a runy. Nicméně představoval bych si je nějak takto:


Tip: Nepotřebujete červenou, abyste úspěšně gangovali, avšak potřebujete tvůrčí schopnost, vymyslet geniální gangovací cestu, přes nepřátelský les či vlastní linku, abyste nebyli zpozorování.

Tip: Pokaždé kompletně vyčistěte les než půjdete na gang, čím výš se budete posouvat v žebříčku, tím víc budete počítat jednotlivé goldy!S tím, že buď jedete víc AP, damage nebo místo AP máte 12 magic ressist, nechám už na Vás jak se rozhodnete.


Jungle Nautilus play style:

Koupíte si regrowth pendant + lahvičku, začínáte na wolfech (může se lišit, můžete jít na gank do nepřátelské jungle (využití kotvy), proto čekejte s prvním skillem, neberte si hned štít). Jdete na blue golema, s pomocí leashe, štítu a smitu ho dáte v pohodičce, pak čistíte dále wraithy, red lizard, zde už využijete lahvičku, double golemy, wraithy a jdete na gank, buď na top, mid či bot, sami uvidíte kde to bude výhodnější. Víte, že každých 5 minut se spawnou buffy, připravte se na cca 7. minutu a jděte jim sebrat blue buff, pak můžete psát timingy i na red, a dále pište na draka a barona!!! Je velice důležité, abyste měli přehled o drakovi a baronovi. Pak kupujte wardy a wardujte příjezdovou rampu k vám do jungle, nejlíp z obou stran, tím pomůžete nejen sobě, ale i midařovi. Item build klasicky philosofer stone, hearts of gold, wit's end, frozen heart, pak podle potřeby jako u soloTOP nautila a skilly taktéž stejně.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama