BOT LANE DOMINATOR, Nautilus

22. července 2012 v 5:07 | Tiep Nguyen Huu |  League of Legends
EXTREMELY OP SUPPORT NAUTILUS:


Support je nejvíc nedoceněná, nudná role v LoLu, avšak s vtipným Nautilem přichází i možnost, jak si tuto roli velice efektně zkvalitnit. Byla chvíle, kdy jsem já (1800 elo) s kámošemi hráli duo rankedy nebo normal gamy, měl jsem Nautila a oni Ashe! V podstatě jsme nemohli prohrát linku, pokud nás nekempili nepřátelský jungler + midař, topař ze všech stran, většinou to byl pantheon, TF, shen, gankplank co nám dělali největší problémy.

Tip: pomáhejte si kotvou, pro zrychlení pohybu po mapě. :)))

Tip: za supporta sledujte průběžně průběh ve všech linkách, zlepšíte si tím vlastní map - awareness


Někdo by mohl namítat, že mám špatné masteries a 0/9/21 by byla lepší kombinace, je to jeho věc, preferuji tento svůj již osvědčený tanky support styl. Doporučuju ho hrát s ashe, mf a sivir.

Support Nautilus Play style:

Většinou beru Flash/ignite, Ghost/ignite, občas i Heal/ignite, jiné summoner spelly za support nautila nepoužívám. Klasicky začínáte cloth armor + 1 wardu + hp potky, záleží na Vás, kolik čeho koupíte. Snažíte se pak kontrolovat bot linku, outzonovat nepřítele, každý se bojí hooku od nepřítele. Wardujete river/tribush a také nepřátelskou dolní bush, abyste věděli kam házet hooky!!! Itemy jako za klasického supporta, philosopher, hearts of gold, kage's lucky pick a podle toho jak se Vám bude dařit, deathfire grasp, shurelia, frozen heart, zeke's herald, banshee's veil, rabadon atd. zase Vám zde nechám prostor, v každé situaci se hodí trošku jiný build. Jelikož za supporta nebude mít tolik peněz, itemů, tudíž ani nijak extra výrazný damage, už v pohodě můžete stát v první linii, odchytněte si někoho na kombo, účko a těsně po tom co ho účko knock-upne, přitáhnout hookem a nasázet další komba - pasivní stun, (deathfire), slow, pár ran. Zase se snažte jít po AD či AP carrym.

Tímto posledním odstavcem bych se s Vámi rozloučil a přeju příjemný zbytek carryovacího dne :). I nadále pište náměty na články a hlasujte dole v anketě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama